10648.
408. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, karton. Dekoratív, szecessziós, sérült fa keretben, 34×49 cm