10513.
408. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Gombás (?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő munkája: Madonna puttókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 100x60 cm