10554.
408. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Farkas A jelzéssel: Építkezés, 1978. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 66x49,5 cm