19153. 408. Closed Online auction Jewellery
3 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) karlánc 10 db szerencse jelképpel, 2 db réz, (patkó, elefánt, lóhere, malac, stb.) jelzett, kopott, buttó: 10g, h: 19cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert