1 200 HUF
14
Gueladyo, a nagy szerelmes. Népmesék Guineából. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Kende István. Kende István fotóival. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Loránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1964, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, kopott papír védőborítóban, foltos felső lapélekkel.