1 000 HUF
Reményi Béla: A hetedik nap. Versek. 1959-1961. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző, Reményi Béla (1914-1962) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.