Number of items: 286

Földi Mihály: Isten országa felé. Sorszámozott tulajdonosi címkével, a szerző által dedikálva. Bp., Athenaeum, 1932. Kiadói festett egészvászon kötésben, kisebb kopásokkal.
17467.

1 000 HUF
17468.

1 000 HUF
Novák László: Mezővárosi népművészet. Kecskemét, Nagykőrös, Cegléd. Popular art of the country - town Kecskemét, Nagykőrös, Cegléd. Sztrinkó István zárótanulmányával. Arany János Múzeum Kismonográfiái 2. Nagykőrös, 1982., Arany János Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, javított kötéssel. Megjelent 2000 példányban.
17469.

1 200 HUF
17470.

800 HUF
Szabó Magda: Daloljanak itt angyalok. Karácsonyi írások. Bp., 2019, Libri/Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17471.

1 200 HUF
17472.

800 HUF
Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. A borító és a rajzok Szür-Szabó József munkái. Bp.,[1941],Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17473.

1 200 HUF
Rozsnyai Kálmán: Öreg diák élő emlékei. Bp., 1943, Szépmives Műhely, 239 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, a gerincnél elvált borítóval, a címlapról a szerző arcképe hiányzik. A budapesti tankerület főigazgatójának aláírásával, pecsétjével és ajándékozási soraival (A Miért harcoltunk? c. film díjnyertes pályázatának jutalmául. Bp., 1946. jan. 19.).
17474.

3 000 HUF
A régi magyar költészet remekei a legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1903., Beer E. és Társa, 399 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbélyegzőkkel.
17475.

800 HUF
Guy de Pourtalés: A zongora poétája. Chopin élet-regénye. Ford.: Lányi Viktor. Bp., 1936, Renaissance Könyvek, 308+(10) p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborító bekötve, kissé kopott borítóval.
17476.

1 800 HUF
Bartók Béla, Lengyel Menyhért: A csodálatos mandarin. Pantomim Opus 19. Ifj. Bartók Béla előszavával, Bónis Ferenc tanulmányával. H.n., (1991), Magyar Bibliofil Társaság/Tevan Kiadó. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papírtokban. Megjelent 2000 példányban.
17477.

1 600 HUF
17478.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF