Books: Other rarities Number of items: 286
2512511
17491
408
Other collectibles
Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek. H. n., é. n. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
2527663
17492
408
Other collectibles
József Attila: Döntsd a tőkét, ne siránkozz. Reprint kiadás. + Szabolcsi Miklós, Tasi József: Egy verseskönyv születése. Tanulmány. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papírmappában.
1 200 HUF
2530727
17493
408
Other collectibles
Szekula Jenő: A zombori százszorszép kisasszony. A Magyarság Könyvtára VIII. Bp., 1922, Magyarság Szerkesztősége. Kiadói papírkötés, ragasztott, kopottas állapotban.
1 400 HUF
2530731
17494
408
Other collectibles
Gellért Vilmos: Házasság lekötött szemmel. Bp., Centrum. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, viseltes állapotban.
1 600 HUF
2530065
17495
408
Other collectibles
Szemelvények a magyar nemzeti lyra köréből. Szerk.: Dr. Zlinszky Aladár. Bp., 1904, Frankin-Társulat, 278 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kisebb ázás- és kopásnyomokkal, "Tiszteletpéldány tankönyvül való szives alkalmazás céljából" bélyegzővel.
2 400 HUF
2529816
17496
408
Other collectibles
Dr. Bánhegyi Jób: A magyar irodalom története I. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Szent István Könyvek 73-74. sz. Bp., 1929, Szent István-Társulat, 228 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Legányi Béla Norbert (1906-1987) későbbi pannonhalmi főapát névbejegyzésével.
1 200 HUF
2529801
17497
408
Other collectibles
Kuklay Antal: A kráter peremén. Gondolatok és szemelvények Pilinszky János verseihez. Sárospatak, 1988, Római Katolikus Egyházi Gyűjtemény. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 200 HUF
2529791
17498
408
Other collectibles
Hankovszky Tamás: Pilinszky János evangéliumi esztétikája. Teremtő képzelet és metafizika. Bp., 2011, Kairosz, 261+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2529784
17499
408
Other collectibles
Sebők Melinda: Halálmotívum Rónay György és Pilinszky János tájköltészetében. Bp., 2010, Kairosz, 242 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2530067
17500
408
Other collectibles
Szenes Béla: Gyurika. A "Vidám írások" második kötete. Bp., 1921, Légrády Testvérek, 202+1 p. Sérült kiadói papírkötés, laza, részben szétvált fűzéssel.
1 200 HUF
2529766
17501
408
Other collectibles
Duray Miklós: Kutyaszorító. (Önéletrajz és beszélgetések önmagammal). New York, 1983, Püski, 159 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2504128
17502
408
Other collectibles
Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1300/1111.) példány.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035