17128.
408. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Simon József Sándor: A spekulatív természettudomány alapgondolatai mint az egységes érzetfilozófia rendszere. Bp., 1904., Athenaeum, XII+421 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel.