17296. 408. Closed Online auction Books: Minibooks
1 200 HUF
0 HUF
Uram, irgalmazz! Ima- és énekeskönyv a "Szent vagy, uram!" énektár szövegeivel és gregorián énekekkel. Bp., 1944., Magyar Kórus. Kiadói kaucsuk táblás félvászon-kötés, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor