2 000 HUF
21
Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927., "Magyarország a világháborúban." A 46. oldaltól, a rövid összefoglaló után: "A bajtársak háborus működése és fényképe ezredek szerint". Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, sérült gerinccel.