Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 77

Negyven év a magyar szállodás- és vendéglősipar életéből. A magyar szállodás és vendéglős negyvenedik évfolyamának emlékére. Szerk.: Ballai Károly és Tábori Kornél. Bp.,[1938],Merkantil-ny., 232+1 p. Iparunk jelesei fejezetnél életrajzokkal, majd arcképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, volt könyvtári példány.
17030.

3 600 HUF
9,73
10,59
Baktérium-, alga-, gomba, zuzmó- és mohahatározó. Szerk.: Simon Tibor. Bp., 1991, Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés.
17031.

3 800 HUF
10,27
11,18
17032.

2 000 HUF
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
17033.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dobos C. József: Magyar-francia szakácskönyv. Bp., 1881, Mehner Vilmos. REPRINT! Félvászon kötés, jó állapotban. Kossuth nyomda 1984.
17034.

3 000 HUF
13
17035.

2 000 HUF
Hoffmann - Wagner: Magyarország virágos növényei. Bp., 1988., ÁKV. Az 1903. évi kiadás reprint kiadása. Gazdag szövegközti, és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr-kötés.
17036.

3 000 HUF
Lakos Imréné Pécskay Ilona: Háztartási tanácsadó. Nagybánya, 1913, a szerző kiadása, 588 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, hiányzó címlappal, a lapok egy része javított (a szöveg olvasható), helyenként kissé foltos lapokkal.
17037.

2 800 HUF
7,57
8,24
Konyhaszótár - Alexandre Dumas szakácskönyve. Vál. és ford.: Szederkényi Olga. Bp., 2014, Corvina, 164 p. Kiadói papírkötés, a teljes könyv fordítva kötött.
17038.

2 600 HUF
7,03
7,65
1936 Magyar Méh 2 száma (1936. júl., dec., LVII. évf. 7., 12 sz. ), foltosak, szakadozott lapszélekkel. + Útmutató a méhek teleltetésére ínséges időben. Bp., Gödöllői Méhészkönyvtár, foltos, szakadozott, 4 p.
17039.

1 600 HUF
Vegyes gasztronómiai tétel, 3 db:  1938 Meinl Gyula Rt. Háztartási tanácsadójának 1938. márc. havi étrendje, foltos, 2 sztl. lev.;  Táplálkozzunk helyesen. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, leszakadt, sérült borítóval, foltos.;  Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni. I. Vegyes sütemények. Bp., én, Új Ídők. Kiadói papírkötés, foltos, rossz állapotban, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító és a címlap levált.
17040.

1 200 HUF
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Vass Tamás rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
17041.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF