11767.
408. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Császár Pál: Fülbevalós fej. Terrakotta, aranyozott, réz. Jelzett, hibátlan. 24 cm