cca 1870-1880 Europäisches Russland, az európai Oroszország térképe, papír, lap tetején apró szakadással, 26x21 cm / map of European Russia, with small tear on the top of the sheet
cca 1975 2 db térkép: Gödöllői Állami Erdő- és Vadgazdaság áttekintő térképe, 1 : 50.000, MN. Térképészeti Intézet, hajtva, 100x82,5 cm + Pest megye és Budapest, 1 : 200.000, Kartográfiai Vállalat, Megjelent 1500 példányban, hajtva, 82,5x59,5 cm
cca 1890-1900 A. Hartleben's Universal-Handatlas. 93 Hauptkarten und 112 Nebenkarten auf 126 Kartenseiten zur mathematischen, physikalischen, politischen und historischen Geographie. Mit einem begleitenden Texte nebst vollständigem Register von Dr. Friedr. Umlauft und Dr. Franz Heiderich. Wien-Pest-Leipzig, é.n., A. Hartleben. [2] lev. + 104 p. + 126 színes térkép. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomásos félbőr-kötésben, sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos, sérült lappal.