11238. 407. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
14 000 HUF
0 HUF
Zsolnay kavicson ülő nő, színesen festett porcelán, Jelzés nélkül, kopott, több helyen mázhibákkal, kopásokkal, jelzés nem látható, mert az alja filccel van leragasztva. m: 31 cm
Photo of the item taken by : tm