8 000 HUF
Vegyes porcelán tétel. 1 db Iparművészeti papagáj, kopott, ragasztott jelzett m: 17cm, 1 db papagáj irizáló réteggel, kopott, jelzés nélkül, csorba m: 12 cm, 1db Teknős, jelzés nélkül, kopott, m: 6,5cm, 1 db angyalka, ragasztott, jelzés nélkül, m:10,5cm, 1 db Hollóházi váza, hibátlan, jelzett m: 18 cm, 1 db puttó tükörrel, koporr, jelzés nélkül, m: 9cm, 1 db Zsolnay eozin mázas fácán, kopott, jelzett, m: 8,5cm, 2 db Hollóházi ntálka, jelzett, kopott, d: 9 és 15 cm, 1 db Herendi cukortartó fedő, Tertia, jelzés nélkül, kopott, d: 11,5 cm