11173. 407. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
13
0 HUF
Herendi (1942) porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, restaurált, ragasztott, kopott, m: 13,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert