Number of items: 237
2519624
11267
407
Other collectibles
2 000 HUF
2519623
11268
407
Other collectibles
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30,5 cm
2 800 HUF
2516588
11269
407
Other collectibles
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kopott m: 13 cm
2 000 HUF
2513590
11270
407
Other collectibles
1 000 HUF
2503319
11271
407
Other collectibles
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1 000 HUF
2502637
11272
407
Other collectibles
Hollóházi nyuszi, porcelán, jelzett, kopott, m: 5cm
1 000 HUF
2521516
11273
407
Other collectibles
Hollóházi porcelán Fábián Rózsa (1929): Tóparti dombok 5. porcelánkép, bőr keretben matricás, jelzett, hibátlan 18x15 cm
3 000 HUF
2520015
11274
407
Other collectibles
Hollóházi porcelán Mélyépterv plakett 1948-1978. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 8,5 cm
1 400 HUF
2521460
11275
407
Other collectibles
Aquincum boszorkány. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 16 cm
9 000 HUF
2515967
11276
407
Other collectibles
Drasche jelzés nélkül: baglyos hamutál, festett porcelán, apró mázhibákkal, vaspöttyökkel. m: 8 cm
3 000 HUF
2515963
11277
407
Other collectibles
Drasche jelzés nélkül: elefánt, fehér mázas porcelán, apró mázhibákkal, vaspöttyökkel, alján masszába karcolt betűk. m: 11,5 cm
3 000 HUF
2495163
11278
407
Other collectibles
Drasche porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m