11099. 407. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
14
0 HUF
2 db Kántor Karcag, tyúk váza, színes mázakkal festett cserép, sérült, ragasztott, jelzett, m: 11,5 és 16 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert