10032. 407. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Bényi László (1909-2004): Táj fenyőkkel. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5x27 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf