1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:AU
NMK 250.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" I. világháborús zománcozott Br patrióta jelvény, hátlapon német nyelvű szerzői jog jelöléssel "Ges. Gesch." (35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" World War I patriotic Br badge with german language "Ges. Gesch." copyright mark (35mm) C:AU
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallmarked Ag decoration with ribbon, on suspension ring with "BACHRUCH BUDAPEST" makers mark, in original, sligthly damaged "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" case, with archival certificate from 1928 C:XF enamel error, hole on the edge NMK 223.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2-,3 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:VF,F
NMK 328.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjellel a peremen T:2 patina
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon, with "BRONZ" hallmark on the edge C:XF patina NMK 418.
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 patina
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina
NMK 429.