Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 196

Fritz Mihály (1947-) 1998. MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója Ag emlékérem (33,74g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG34
30583.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója" Ag emlékérem (33,74g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG34

8 500 HUF
22,97
30584.

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1998. MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója Ag és Br emlékérem (34,04g/0.925/42,5mm) T:1,PP fo. Adamo SG34
30585.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója" Ag és Br emlékérem (34,04g/0.925/42,5mm) T:1,PP fo. Adamo SG34

9 500 HUF
25,68
27,94
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,35g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30586.

7 000 HUF
18,92
20,59
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30587.

6 500 HUF
17,57
19,12
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 1994. A látogatás emlékére - Magyar Pénzverő Rt. / Szent Eligius Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:2
30588.

Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 1994. "A látogatás emlékére - Magyar Pénzverő Rt. / Szent Eligius" Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:2

3 400 HUF
9,19
10,00
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 1996. A látogatás emlékére - Magyar Pénzverő Rt. / Szent Eligius ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30589.

Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 1996. "A látogatás emlékére - Magyar Pénzverő Rt. / Szent Eligius" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina

3 400 HUF
9,19
10,00
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62,208g/0.999/65mm) T:1 (eredetileg PP) patina Hungary 2000. 1000th Anniversary of Hungary became a state Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:UNC (originally PP) patina
30590.

Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. "A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára" Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62,208g/0.999/65mm) T:1 (eredetileg PP) patina Hungary 2000. "1000th Anniversary of Hungary became a state" Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:UNC (originally PP) patina

19 000 HUF
51,35
55,88
Fülöp Zoltán (1951-) DN Bálint Lajos Emlékére / A Thália Vándorgyűrű Tulajdonosának - Budapest Főváros Tanácsa kétoldalas öntött Br érem (101mm) T:1-
30591.

Fülöp Zoltán (1951-) DN "Bálint Lajos Emlékére / A Thália Vándorgyűrű Tulajdonosának - Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas öntött Br érem (101mm) T:1-

7 000 HUF
18,92
20,59
Garamkeszi János (1936-2014)? 1973. KGST Br emlékérem (85mm) T:2
30592.

Garamkeszi János (1936-2014)? 1973. "KGST" Br emlékérem (85mm) T:2

1 600 HUF
Garamkeszi János (1936- ) DN Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola Br emlékérem (60mm) T:1-
30593.

Garamkeszi János (1936- ) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" Br emlékérem (60mm) T:1-

2 800 HUF
7,57
8,24
Gyeney Judit (1942- ) DN Pro Esperanto / Magyar Eszperantó Szövetség öntött Br emlékérem (100mm) T:2
30594.

Gyeney Judit (1942- ) DN "Pro Esperanto / Magyar Eszperantó Szövetség" öntött Br emlékérem (100mm) T:2

5 500 HUF
14,86
16,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF