Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 196

Győrfi Sándor (1951-) 1992. Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye Br emlékérem (42,5mm) + Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP)
30595.

Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP)

9 000 HUF
25,42
29,03
Hellebrand Béla (1882-1965) 1938. Szent István Br emlékérem peremen LUDVIG BP gyártói jelzéssel. STEPHANVS R S HUNGARIAE / REGNVM OBTINVIT COELESTE STRIGONII - MXXVIII (69mm) T:1- Hungary 1938. St. Stephen of Hungary Br commemorative medallion with makers mark LUDVIG BP on the edge. Sign.: Béla Hellebrand (69mm) C:AU
30596.

Hellebrand Béla (1882-1965) 1938. "Szent István" Br emlékérem peremen "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. "STEPHANVS R S HUNGARIAE / REGNVM OBTINVIT COELESTE STRIGONII - MXXVIII" (69mm) T:1- Hungary 1938. "St. Stephen of Hungary" Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG BP" on the edge. Sign.: Béla Hellebrand (69mm) C:AU

9 000 HUF
25,42
29,03
Hetés György (1921-1998) DN Teréz Anya Br emlékplakett (118-119mm) T:1- kis patina
30597.

Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékplakett (118-119mm) T:1- kis patina

6 500 HUF
18,36
20,97
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. Szinyei Merse Pál kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. Pál Szinyei Merse double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.
30598.

75 000 HUF
211,86
241,94
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár Al emlékérem (32mm) + DN Pécs - Mecsek fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina
30599.

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + DN "Pécs - Mecsek" fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina

1 200 HUF
3,39
3,87
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc ezüstpatinázott Br emlékérem (80mm) T:1- kissé kopott ezüstözés
30600.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" ezüstpatinázott Br emlékérem (80mm) T:1- kissé kopott ezüstözés

2 800 HUF
7,91
9,03
Janzer Frigyes (1939-) 1976. Tétény Promontor Művészeti Napok Br plakett (85mm) T:2
30601.

Janzer Frigyes (1939-) 1976. "Tétény Promontor Művészeti Napok" Br plakett (85mm) T:2

3 000 HUF
8,47
9,68
Kampfl József (1938- ) DN 15 év a felsőoktatásban ÉKME egyoldalas Br plakett (61x50mm) fa táblára csavarozva (88x120mm) T:2
30602.

Kampfl József (1938- ) DN "15 év a felsőoktatásban ÉKME" egyoldalas Br plakett (61x50mm) fa táblára csavarozva (88x120mm) T:2

1 000 HUF
2,82
3,23
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SP1
30603.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SP1

1 200 HUF
3,39
3,87
Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. Beck Ö. Fülöp Éremművészetünk megújítója / halálának 60. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1
30604.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "Beck Ö. Fülöp Éremművészetünk megújítója / halálának 60. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 600 HUF
4,52
5,16
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo NK1
30605.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo NK1

1 200 HUF
3,39
3,87
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
30606.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19

1 200 HUF
3,39
3,87

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.