Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 196
2479911
30595
407
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP)
9 000 HUF
2520567
30596
407
Numismatics
Hellebrand Béla (1882-1965) 1938. "Szent István" Br emlékérem peremen "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. "STEPHANVS R S HUNGARIAE / REGNVM OBTINVIT COELESTE STRIGONII - MXXVIII" (69mm) T:1-
Hungary 1938. "St. Stephen of Hungary" Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG BP" on the edge. Sign.: Béla Hellebrand (69mm) C:AU
9 000 HUF
2177508
30597
407
6500
Numismatics
Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina
6 500 HUF
1485502
30598
407
75000
Numismatics
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU
HP 2869.
75 000 HUF
2139783
30599
407
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + DN "Pécs - Mecsek" fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina
1 200 HUF
2520995
30600
407
Numismatics
Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" ezüstpatinázott Br emlékérem (80mm) T:1- kissé kopott ezüstözés
2 800 HUF
2277485
30601
407
Numismatics
Janzer Frigyes (1939-) 1976. "Tétény Promontor Művészeti Napok" Br érem (85mm) T:2
3 000 HUF
2518501
30602
407
Numismatics
Kampfl József (1938- ) DN "15 év a felsőoktatásban ÉKME" egyoldalas Br plakett (61x50mm) fa táblára csavarozva (88x120mm) T:2
1 000 HUF
2434401
30603
407
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo SP1
1 200 HUF
2519034
30604
407
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "Beck Ö. Fülöp Éremművészetünk megújítója / halálának 60. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1 600 HUF
2417054
30605
407
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo NK1
1 200 HUF
2417062
30606
407
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035