Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 88

1987. Magyar Pathologusok Társasága - Pathologus Kongresszus - Miskolc 1987 egyoldalas, jelzett Hollóházi plakett (88mm) T:1-,2
30828.

1987. "Magyar Pathologusok Társasága - Pathologus Kongresszus - Miskolc 1987" egyoldalas, jelzett Hollóházi plakett (88mm) T:1-,2

2 200 HUF
5,71
6,29
1990. Albert Szent-Györgyi 1893-1986 / Award of 20th FEBS Meeting - Budapest 1990 kétoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: TK (111mm) T:1-
30829.

1990. "Albert Szent-Györgyi 1893-1986 / Award of 20th FEBS Meeting - Budapest 1990" kétoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: TK (111mm) T:1-

6 000 HUF
15,58
17,14
Amerikai Egyesült Államok 1870. Joseph Pancoast M. D. - Az anatómia professzora - Jefferson Orvosi Iskola - Született 1805. kétoldalas bronzozott Cu emlékérem dísztokban. Szign.: W. Barber F. (76mm) T:2
30830.

Amerikai Egyesült Államok 1870. "Joseph Pancoast M. D. - Az anatómia professzora - Jefferson Orvosi Iskola - Született 1805." kétoldalas bronzozott Cu emlékérem dísztokban. Szign.: W. Barber F. (76mm) T:2

5 000 HUF
12,99
14,29
Amerikai Egyesült Államok 2001. Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001 kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén The Franklin Mint gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. 50th anniversary of the UCLAs school of medicine 1951-2001 two-sided Br medallion in worn case, with The Franklin Mint makers mark on the edge (76mm) C:UNC
30831.

5 000 HUF
12,99
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.