Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 88

Lisztes István (1942-) 1974. Semmelweis Ignác emlékének 1818-1865 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-
30780.

Lisztes István (1942-) 1974. "Semmelweis Ignác emlékének 1818-1865" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-

4 000 HUF
Lisztes István (1942-) 1974. Szent-Györgyi Albert egyoldalas, öntött bronz plakett (~88mm) T:1-
30781.

Lisztes István (1942-) 1974. "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett (~88mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,44g/57mm) T:1 / Hungary 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,44g/57mm) C:UNC HPII 1653.
30782.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,44g/57mm) T:1 / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,44g/57mm) C:UNC HPII 1653.

8 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1967. Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi / In memoriam fundationis facultatis medicinae ezüstpatinázott Br emlékérem, hátoldalon 1769 vésettel (60mm) T:2
30783.

Madarassy Walter (1909-1994) 1967. "Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi / In memoriam fundationis facultatis medicinae" ezüstpatinázott Br emlékérem, hátoldalon "1769" vésettel (60mm) T:2

3 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) ~1983. Markusovszky László, Fodor József, Korányi Ferenc / Magyar Orvostovábbképzés 1883. kétoldalas, öntött bronz plakett (~110mm) T:1-
30784.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1983. "Markusovszky László, Fodor József, Korányi Ferenc / Magyar Orvostovábbképzés 1883." kétoldalas, öntött bronz plakett (~110mm) T:1-

6 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969 Br emlékérem (90mm) T:2
30785.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969" Br emlékérem (90mm) T:2

6 500 HUF
17,57
19,12
Míró Eszter 1975. Szent-Györgyi Albert egyoldalas Br emlékérem (94mm) T:2 CS 604.
30786.

Míró Eszter 1975. "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas Br emlékérem (94mm) T:2 CS 604.

4 000 HUF
Nagy István János (1938-) DN Szent-Györgyi Albert egyoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:1-
30787.

Nagy István János (1938-) DN "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:1-

7 500 HUF
20,27
22,06
Nyírő Gyula (1924-2005) DN Szent-Györgyi Albert egyoldalas, öntött bronz plakett (120mm) T:1-
30788.

Nyírő Gyula (1924-2005) DN "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett (120mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Osváth Mária (1921-) 1974. Szent-Györgyi Albert egyoldalas, öntött bronz plakett, szignó Szent-Györgyi bal válla felett (107mm) T:2
30789.

Osváth Mária (1921-) 1974. "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett, szignó Szent-Györgyi bal válla felett (107mm) T:2

6 000 HUF
Osváth Mária (1921-) 1974. Szent-Györgyi Albert egyoldalas, öntött bronz plakett, szignó a köriratban (~99mm) T:2
30790.

Osváth Mária (1921-) 1974. "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett, szignó a köriratban (~99mm) T:2

6 000 HUF
Osváth Mária (1921-1998) 1975. A. Schweitzer 1875-1965 egyoldalas, öntött Br plakett (~87mm) T:1- patina
30791.

Osváth Mária (1921-1998) 1975. "A. Schweitzer 1875-1965" egyoldalas, öntött Br plakett (~87mm) T:1- patina

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF