31719.
407. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 600 HUF
1957. "Kiváló Munkáért" MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) zománcozott Br kitüntető jelvény eredeti dobozban + 1962. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, igazolvánnyal, sérült tokban + ~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban + 1978. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, tokban T:1-2-