15066.
407. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Zürich und Undumgebung. Grieben Reiseführer Band 113. Berlin, 1937, Grieben-Verlag, 82 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.