Horváth Győző Ferenc: Fotómúlt. Kamera - kép - könyv. Bp., 1999, HOGyF Editio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 750 sorszámozott példányban, ebből a 309. számú példány.
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
100 éves az épületgépészeti szerelőipar. Szerk.: Dr. Menyhárt József et al. Bp., 1987, Épületgépészeti Technika/Épületgépészet. 264 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, védőfóliában.
A magyar alumínium 50 éve. Szerk.: Dr. Várhegyi Győző et al. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. 511 p. Számos fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.