Books: Tales Number of items: 17
2492705
17300
407
Books: Tales
Other collectibles
Kassovitz László: Kócmajom. Rajzolta Péter László. Bp., 2005, Timp. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által Ludwig Emil (1952- ) újságíró részére DEDIKÁLT példány.
1 400 HUF
2520439
17301
407
Books: Tales
Other collectibles
Kilián Zoltán sokat tudó könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a rádió gyermekművészeivel. Turi Polgár István rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapszélekkel, tulajdonosi bejegyzéssel.
1 400 HUF
2502054
17302
407
Books: Tales
Other collectibles
Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Andrássy Zoltán illusztrációival. A borító Nicu Rusu terve. Bukarest, 1972., Ion Creanga. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
1 200 HUF
2515933
17303
407
Books: Tales
Other collectibles
Newman, Dora: Elfenblüten. Erträumtes und Wahres aus dem Reiche der Natur. Wien, 1928. Verlag: Wien, Artur Wolf, Kiadói félvászon kötésben.
1 600 HUF
2298881
17304
407
Books: Tales
Other collectibles
Kósa János: Snukó elindul a grundról. Ifjúsági regény. Bp, 1941, Dante. Biczó András rajzaival illusztrálva. Félvászon-kötésben, foltos borítóval és ajándékozási sorokkal.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035