1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Kilián Zoltán sokat tudó könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a rádió gyermekművészeivel. Turi Polgár István rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapszélekkel, tulajdonosi bejegyzéssel.