17297. 407. Closed Online auction Books: Tales
1 000 HUF
0 HUF
Mikes Lajos: Sanyi Manó könyve. Bp.,1963 ,Móra. Heinzelmann Emma egészoldalas, színes rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.
Photo of the item taken by : ra