Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 33

Bocsák Miklós:A bokszpápa. Bp., 2005., (Folpress-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv interjúalanya, Csötönyi Sándor által dedikált példány.
15600.

Bocsák Miklós:A bokszpápa. Bp., 2005., (Folpress-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv "interjúalanya", Csötönyi Sándor által dedikált példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 000 HUF
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói kopott papírkötésben. Számozott (695/1000.) példány.
15601.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Fehér Ferenc, Dr. Takács Ferenc: Az I. kerület olimpiai bajnokai. Bp., é.n., I. Kerület Budavári Önkormányzat, 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15602.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
15603.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 400 HUF
Kelemen Aurél: A modern Lawn-tennis sport. Budapest, 1925, szerző kiadása. Fűzve ,kötés nélkül. egy két lap sérült
15604.

Available for bidding
2 800 HUF
7,91
9,03
Minimum bid:
2 800 HUF
Pap Jakab: A biliárdjáték kézikönyve. 120 ábrával. Bp. (1929.) Delta. 109 l. Fűzve, kiadói papírborítékban, jó állapotban
15605.

Available for bidding
4 000 HUF
11,30
12,90
Minimum bid:
4 000 HUF
Magyar Sport almanach. MCMXXV. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1926. Athenaeum, 448 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, sérült, foltos borítóval és gerinccel, egy-két szakadt lappal.
15606.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
1984 I. Bene László emlékverseny. Bp., Csepel SC, 6 sztl. lev.
15607.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
1985 III. Csepel Kupa nemzetközi ökölvívó verseny. A Hajrá Csepel különszáma. Bp., Csepel SC, 6 sztl. lev.
15608.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Díjlovaglás -Az Országos Társadalmi Lovas Szövetség Munkaközössége összeállításában/Sport Lap-És Könyvkiadó. Bp., 1954. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
15609.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 200 HUF
Békés megye sportjának története a kezdetektől a felszabadulásig. Összeáll. és szerk.: Kun László. Békéscsaba, 1987, -. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
15610.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Déván István: A modern sísport. Budapest. 1923. Athenaeum. Viseltes állapotban.
15611.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.