Books: Railways, locomotives

Number of items: 7

Pál István: A vaspálya túlsó oldalán. A MÁV Miskolci Járműjavító Üzem története. 1859-1975. Miskolc, 1975, MÁV Miskolci Járműjavító Üzem. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2200 példányban.
17213.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
9,04
10,32
Minimum bid:
3 200 HUF
A budapesti Bethlen Gábor Kör emlékkönyve. Bp., 1907, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, foltos borítóval, a könyvtest szétvált, és elvált a borítótól, megviselt állapotban.
17214.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 000 HUF
Közlekedési határozmányok. I. rész. A MÁV Budapesti Elővárosi Vasút (MÁV. Bev.) vonalai részére. Bp., 1954, MÁV Budapesti Igazgatóság, 172 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, benne 3 gépelt papírral, valamint egy Vertrags Werkstätten Verzeichnis. Ausgabe Oktober 1968. hn., 1968, VEB Elektrogerätewerk Suhl.
17215.

Available for bidding
1 400 HUF
3,95
4,52
Minimum bid:
1 400 HUF
Der Fahrzeug - Unterhaltungsdienst der Deutschen Bundesbahn. Band III. Hrsg. von Fachleuten der Deutschen Bundesbahn und anderer Bahnverwaltungen. Berlin-Bielefld,1963,Georg Siemens. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. +  Zeleznice v ceskoslovenské dopravni soustavé. Praha, 1989,NADAS. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17216.

Available for bidding
1 600 HUF
4,52
5,16
Minimum bid:
1 600 HUF
Vasútmodellezés: Molnár Rezső: Modellvasút állomások állító és biztosító berendezései Bp., 1970 + Petrik Ottó: Egyszerű elektromos kapcsolások
17217.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 200 HUF
Koltai Györgyné: A vasút története. Megy a gőzös.... Olvasókönyv. Bp, 1994, Navitas Kft. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17218.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
17219.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.