17149.
407. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
Sztrókay Kálmán: Az ember és a számok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1942, Athenaeum, 398 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza, részben szétvált kötéssel, sérült kiadói papír védőborítóban.