Books: History

Number of items: 182

15780.

1 200 HUF
Dsi Frigyes: Karrier a szocializmusban. Bp., 2000. OMSZ. KIadói papírkötésben
15781.

1 000 HUF
Ezernyolcszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki szabadságharcz képekben. Szerk.: Jókai Mór - Bródy Sándor - Rákosi Viktor. Bp., [1998], Kossuth Kiadó. Az 1898. évi kiadás (Bp., Révai) reprintje. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói egészvászonkötésben, jó állapotban.
15782.

5 000 HUF
Kosáry Domokos: Újjáépítés és polgárosodás 1711-1867 (Magyarok Európában III.) Bp., 1990. Háttér lap- és könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15783.

1 400 HUF
Történelmi világatlasz. Szerk.: Ajtay Ágnes. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15784.

2 000 HUF
15785.

1 000 HUF
Kéri László: A rendszerváltás krónikája. 1988-2009. Bp, 2010, Kossuth Kiadó- Népszabadság. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15786.

1 000 HUF
Kákosy László: Ré fiai. Az ókori Egyiptom története és kulturája. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
15787.

1 000 HUF
Erdély rövid története. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1993, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15788.

1 000 HUF
Letűnt civilizációk nyomában. Ford.: Németh Anikó. Szerk.: Fabio Bourbon, Valeria Manfert De Fabianis. Pécs,1998, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15789.

1 000 HUF
Tungsram-(arc)képek. Szerk.: Víg Károly et al. Bp.,2015, Spácium Bt.-ny. Második, bővített kiadás.  Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 430 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Az egyik szerkesztő, P. Szabó Gábor dedikációjával.
15790.

6 000 HUF
Alain Desroches: La Gestapo. Atrocités et secrets de linquistion nazie. Paris, 1975.,Editions de Vecchi. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15791.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF