1 800 HUF
Madarassy László: MűvészkedÅ‘ magyar pásztorok. Horváth JenÅ‘ eredeti rajzaival. Könyvbarátok kis könyve III. évf. 2. sz. Bp.,[1935],Magyar Könyvbarátok, 164 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, foltos papÃr védÅ‘borÃtóban.