11629.
407. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Tápai Antal: Tekla (lánya). Gipsz, kopott, apró sérülésekkel, jelzés nélkül. m: 58cm