13276.
407. Closed Online auction
Scout
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Temesi GyÅ‘zÅ‘: GyÅ‘zni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, laza kötéssel, magánkönyvtári bélyegzéssel.