5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1948 Magyar statisztikai évkönyve. Új folyam. LI., LII.,LIII.,LIV. 1943.,1944.,1945.,1946. Szerk.: Magyar Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1948, Stephaneum, XII+298+III p. Kiadói kopott félvászon-kötés, de belül jó állapotban.