14 000 HUF
cca 1934 "Emlékül a haza szolgálatára", Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., kissé sérültüvegezett fa keretben., a hátoldalán: "Silberer és Fornét" címkével, 56,5x41 cm, keret: 64x48 cm