8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
1942 Magyar Katonaújság V. évf. 2-19,20-24.,26-51 sz. 1942. jan. 2. - 1942. 51. sz. Változó állapotban, az utolsó számot leszámítva mellékletek nélkül, foltos lapokkal, kisebb-nagyobb szakadásokkal, három számon hiánnyal, sérüléssel.