7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Smola István (?-?), működött 1910-15 körül Budapesten: Csendélet körtékkel és almákkal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 32,5×48 cm