10667.
406. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Jelzés nélkül: Utcarészlet templomtoronnyal (Gönc), 1961. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben (paszpartu által félig takart felirattal). 46x29,5 cm