10660.
406. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Ökrös szekér. Akvarellel színezett nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 31,5x23,5 cm