10665.
406. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Jelzés nélkül: Arató menyecske. Olaj, vászon. Díszes, kopott, kissé sérült fa keretben, 75x55 cm