Military

Number of items: 13

1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2 NMK 428.
31168.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2 NMK 428.

1 800 HUF
5,08
5,81
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis patina, sérült fül Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF small patina, damaged ear NMK 429.
31169.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis patina, sérült fül Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF small patina, damaged ear NMK 429.

3 400 HUF
9,60
10,97
1948. 48-as Díszérem zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2 kis zománchiba Hungary 1948. Medal of Honour 48 enamelled Br decoration on ribbon C:XF little enamel error NMK 528.
31170.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2 kis zománchiba Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration on ribbon C:XF little enamel error NMK 528.

6 000 HUF
16,95
19,35
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, bronz fokozat zománcozott aranyozott Br és Br kitüntetések mellszalagon T:1-,2 NMK 696., 698.
31171.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, bronz fokozat" zománcozott aranyozott Br és Br kitüntetések mellszalagon T:1-,2 NMK 696., 698.

1 400 HUF
3,95
4,52
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban + ~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban + 1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, nem saját tokban T:1-
31172.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban + ~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, nem saját tokban T:1-

1 200 HUF
3,39
3,87
~1970-1980. A Magyar Néphadsereg osztályos fegyvernemi műgyantás jelvényei, mind első osztály (22xklf). Bársony borítású díszdobozban, együtt ritkán előforduló darabok! T:1
31173.

9 000 HUF
25,42
29,03
1992. Vám és Pénzügyőr Szolgálati Érem 10 és 15 év után, részben zománcozott Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval (2xklf) T:2
31174.

1992. "Vám és Pénzügyőr Szolgálati Érem" 10 és 15 év után, részben zománcozott Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval (2xklf) T:2

3 000 HUF
8,47
9,68
34
~2000. 1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért kitüntetés munkadarabja(?), hátoldalon D.L. Vésnök Kft. gyártói jelzéssel T:1-
31175.

~2000. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" kitüntetés munkadarabja(?), hátoldalon "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel T:1-

2 600 HUF
7,34
8,39
DN Magasabb egység bajnokság - Lőverseny I. fém díjérem (70mm) T:2-,3 ph. lyukasztott  ND Higher unity league - Rifle competition I. metal medallion (70mm) C:VF,F edge errors, holed
31176.

DN "Magasabb egység bajnokság - Lőverseny I." fém díjérem (70mm) T:2-,3 ph. lyukasztott ND "Higher unity league - Rifle competition I." metal medallion (70mm) C:VF,F edge errors, holed

800 HUF
2,26
2,58
Garamkeszi János (1936-) DN Zrínyi Miklós Katonai Akadémia Br emlékplakett (51x105mm) T:1-
31177.

Garamkeszi János (1936-) DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" Br emlékplakett (51x105mm) T:1-

2 000 HUF
5,65
6,45
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with ribbon C:AU
31178.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:AU

3 000 HUF
8,47
9,68
Német Birodalom 1914. II. Vilmos / Győznünk kell és győzni fogunk 1914 Br emlékérem (286,11g/89mm) T:2 kis ph. / German Empire 1914. Wilhelm II / Wir müssen und wir werden siegen (We have to win and we will win) Br emlékérem. Sign.: R. Marschall (286,11g/89mm) C:XF small edge error
31179.

20 000 HUF
56,50
64,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.