Books: Travelling, Local History

Number of items: 185

Thaly Tibor: A 200 éves városliget. Bp.,1958, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15060.

1 000 HUF
Schoen Arnold: Óbuda múltjából. Bp.,1935.,(Held János-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadt, elvált, a fűzése laza, sérült, kijáró lapokkal.
15061.

1 000 HUF
Gárdonyi Máté: Balatonkiliti évszázadai. Siófok-Kiliti, 2010, Siófok Város Önkormányzata. Számos fekete-fehér és színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15062.

2 400 HUF
cca 1950-1960 Budapesti képes térképkalauz. Szerk.: Szöllősi Ernő. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Bp.,é.n., Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kijáró lapokkal.
15063.

2 000 HUF
Budapest kétezer esztendeje a gyógyfürdők városa. Szerk.: Gaál András. Budapest. A Gyógyfürdők városa. Bp., 1944, Budapesti Központi Gyógy- és Üdölőhelyi Bizottság, (Hungária-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
15064.

2 000 HUF
Morstadt, Vincenc: Praha 1830. Miniaturni pohledy. Prága, 1970, Nakladatelství Pressfoto Praha. 4 p + 12 t. Régi prágai városképes grafikák miniatűr reprodukcióival. Cseh nyelven. Kiadói aranyozott műbőr dísztokban. Megjelent 500 példányban, 392. sorszámozott példány.
15065.

3 800 HUF
10,27
11,18
1929 Székesfővárosi hivatali útmutató. (Elöljáróság kézikönyve) az 1929-ik évre. VIII. évfolyam. Bp., 1929., nyn. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, bejegyzésekkel, ajándékozási sorokkal.
15066.

1 200 HUF
15067.

1 400 HUF
15068.

800 HUF
15069.

4 000 HUF
Zákonyi Ferenc: Nagyvázsony. Veszprém, 1979., Veszprém Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. + Vörösberény: Plébániatemplom. Tájak-Korok Múzeumok kiskönyvtára 88. Bp., 1981, Tájak-Korok Múzeumok. Kiadói papírkötés.
15070.

800 HUF
Eszláry Éva: Tabán és Víziváros. Bp., 1956, Fővárosi Emlékfőfelügyelőség. 19 p. Kiadói papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
15071.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF