https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 185
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2288983
15535
406
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ágoston István: Muhi és Ónod irodalmi hagyományai. Hn,., 1988, Ónod-Muhi Lorántffy Zsuzsanna Honismereti Kör kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2288972
15536
406
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Benkő Sámuel: Miskolc. Város történeti -orvosi helyrajza. 1782. Sajtó alá rendezte és a tanulmányt írta: Szabadfalvi József. Borsodi Kismonográfiák 2. Miskolc, 1976, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben, kissé kopott állapotban, kijáró lapokkal. Megjelent 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2325498
15537
406
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csorba Zoltán: Miskolc irodalmi képzőművészeti és tudományos emlékei. Miskolc, 1975., Művészeti és Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval, szakadozott védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2324074
15539
406
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Berecz József, Győri Erzsébet, Hernádi Istvánné, Dr. Kis Józsefné: Miskolc város közkönyvtárának története (1899-1999). Miskolc, 2001, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, karcos állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2324238
15541
406
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2328909
15545
406
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Bencsik János - Keszei László (szerk.): Tokaj és Hegyalja XI. B-A-Z. Megyei Honismereti Bizottság, a Kazinczy Múzeum (Sátoraljaújhely), a Tokaj Múzeum baráti körének, a Tokaji Városvédők És Szépítők Egyesületének kiadványa. Tokaj, 1994, Zempléni Múzeumok Baráti Köre. Kiadói papírkötésben, borítón kisebb szakadások, kopások de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2325401
15547
406
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Molnár Mária: Egy borsod megyei község társadalmi átrétegződése. Borsodgeszt 1945-1978. Miskolc, 1986, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2328566
15550
406
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2324235
15551
406
0
900
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
2192364
15557
406
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2192553
15558
406
0
900
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
The item is not available
2187804
15562
406
0
100
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hajdú-Bihar. Bp., 1978., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Kádár János látogatása Hajdú-Bihar megyében c. prospektussal. Kiadói papírkötés. Dr. Szabó Imre, a Hajdú-Bihar m. Tanács elnökének, az előszó írójának dedikációjával The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment