2 400 HUF
Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai. Fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin, 211 p. Bennett eredeti rajzaival. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói, aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapokkal.