2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. Kiadói aranyozott foltos egészvászon kötésben, kopottas állapotban.